Bestuur

Kevin Schouterden: voorzitter

Gsm: 0485 98 38 62

E-mail: kevin.schouterden@gmail.com

Fons Leyssens: erevoorzitter

Telefoon: 011 87 16 19
E-mail: /

Veerle Mulleners: secretaris

Gsm: 0497 12 97 12
E-mail: veerle.mulleners@gmail.com

Cois Trips: penningmeester

Telefoon: 011 22 44 40 
E-mail: ftrips@outlook.com

Roel Biesmans: nieuwbouw Stokrooie

Gsm: 0486 45 63 33

E-mail: roel.biesmans@gmail.com

Jean-Pierre Corten: accommodatie

Gsm: 0472 44 35 30

E-mail: jeanpierrecorten@gmail.com

Bart Droogmans: commercieel

Gsm: 0472 18 31 88

E-mail: bart.droogmans@telenet.be

Jasper Vanacken: commercieel

Gsm: 0473 92 20 07

E-mail: jasper@crewfactory.be

Baldewijns.png
Car Check-Up.png
Café Café.jpg
The Crew Factory (1).jpg
Café_In_het_dorp.jpg